تصاویری از تعقیب و مراقبت از سلطان فولاد در خارج از کشور
کشف ۱۰۰ تن گوشت تاریخ مصرف گذشته در رباط کریم تهران www.nikru.ir : پايگاه خبري نيک رو :
یک عده که وضع‌شان خیلی خوب است و قلم و بلندگو دست‌شان است هر گوشه تهران برای خودشان داد می‌زنند و می‌گویند وضع مردم خراب است.
بیشتر از یک ماه از ناآرامی‌های عراق می‌گذرد؛ تمامی گروه‌های سیاسی و مذهبی پایشان به این ناآرامی‌ها کشیده شده. تعداد بسیاری در این درگیری‌ها کشته یا زخمی شده‌اند در حالی که پیچیدگی شرایط نمی‌گذارد نگاهی درست به اتفاقات انداخته شود. ناآرامی‌ها را اگر دنبال کنیم...
وزیر اقتصاد درخصوص ۲ میلیارد دلار گم شده که رئیس جمهور در یزد مطرح کرد، توضیح داد
شبکۀ یک - 21 آبان 1398 - 21:00| مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از کسانی هنوز کارت سوخت ندارند خواست سری به باجه های پستی بزنند. آنطرو که آقای وکیل زاده گفته بیش از 900 هزار کارت سوخت در باجه های پست باقی مانده است.
روایت سردار حاجی‌زاده از ساخت اولین موشک توسط ایران
هشتمین جلسه رسیدگی به پرونده بانک ملت (98/08/21)
اتاق عملیات مشترک گروه های فلسطینی از آماده باش و مشورت مداوم برای بحث درباره شیوه مناسب به جنایت رژیم صهیونیستی در ترور ابوالعطا خبر داد. www.nikru.ir : پایگاه خبری نیک رو :
راه مذاکره را رها نکرده و به مذاکره هم اتکا نکرده ایم؛ اکنون در روند مذاکرات، در اصول توافق کرده ایم اما در شیوه اجرا مشکل داریم
نظر رهبر انقلاب درباره چندهمسری مردان: بنابر ادله معتبر دینی، این کار مباح اما غیر مستحب است، اما از آنجا که مطابق دلایل قرآنی جواز آن مشروط به اطمینان از رعایت عدالت بین همسران شده است، بنابراین هرگاه از نظر عقلایی عدم تحقق رعایت عدالت بین همسران محتمل باشد، ازدواج مجدد شوهر جایز نیست.
✅شهروند عراقی از پشت پرده اعتراضات عراق می گوید:
رئیس‌جمهور در ادامه سفر کاروان تدبیر و امید، صبح دوشنبه (۲۰ آبان) وارد استان کرمان شد. حسن روحانی در جمع مردم رفسنجان با بیان اینکه "با تصمیمات اتخاذشده، آب آشامیدنی مردم استان‌های یزد و کرمان برای ۳۰ سال آینده تامین است"، گفت: افتتاح ۱۴ هزار میلیارد تومان طرح و پروژه در استان کر...
شبکه سه- 20 آبان 98- 22:00 | رئیس جمهور می گوید: در موضوع هسته ای با همه توان در برابر دشمنان می ایستیم و در این مسیر شکست نخواهیم خورد. آقای روحانی در جمع مردم رفسنجان همچنین از تخصیص بسته حمایتی ماهیانه به 18 میلیون خانوار از ماه آینده خبر داد.
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت: مساحت میدان نفتی جدیدی که کشف شده 3 برابر کشور بحرین است!
دومین مخزن نفتی بزرگ کشف شده در کشور، معرفی شد. نام مخزن جدید نام‌آوران است و ٥٣ میلیارد بشکه ذخیره نفت درجا دارد.
مهمترین توییت های روز را در #توییت_نما دنبال کنید
رئیس جمهوری در حاشیه افتتاح کارخانه فولاد شهرستان بافت گفت: تعامل نکردن با دنیا به منزله منزوی شدن ایران است لذا با تمامی دنیا سخن می‌گوییم و با افتخار پای میز مذاکره‌ای که به نفعمان است، می‌نشینیم.
رئیس جمهوری در حاشیه افتتاح کارخانه فولاد شهرستان بافت گفت: تعامل نکردن با دنیا به منزله منزوی شدن ایران است لذا با تمامی دنیا سخن می‌گوییم و با افتخار پای میز مذاکره‌ای که به نفعمان است، می‌نشینیم.
کنایه مجری تلویزیون به بی عملی شورای شهر تهران درباره آلودگی هوا www.nikru.ir : پايگاه خبري نيک رو :
link link link link link link link link link link link link link link link link link link link link link link link link link link link link link link link link link link link